Уряд пропонує ВР знизити поріг безподаткових посилок до €100

Все про економіку та фінанси

Кабмін запропонував Верховній Раді знизити поріг безподаткових пересилань для фізичних осіб зі 150 до 100 євро, йдеться в законопроекті №9260, пише "РБК-Україна".

Згідно з документом, пропонується оподатковувати податком на додану вартість (ПДВ) ввезення в Україну товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро, для одного одержувача - фізичної особи, в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях.

"Для застосування вказаної норми пропонується встановити перехідний період з 1 січня 2019 року по 30 червня 2019 року, протягом якого, у першому півріччі 2019 року податком на додану вартість будуть оподатковуватись товари, сумарна фактурна вартість яких перевищуватиме еквівалент 150 євро", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Також пропонується визнати податковими агентами операторів поштового зв`язку, експрес-перевізників, які здійснюватимуть нарахування та сплату податкових зобов’язань з ПДВ до бюджету.