"Укрзалізниця" планує випуск євробондів до кінця року

Все про економіку та фінанси

"Укрзалізниця" має намір в кінці цього року вийти на міжнародний ринок капіталу, випустивши єврооблігації для поліпшення процентних ставок і продовження строку кредитного портфеля компанії, заявив в. о. голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов на брифінгу, пише УНІАН.

"Ми плануємо провести випуск облігацією на зовнішніх ринках для збалансування поточного портфеля, поліпшення процентних ставок і продовження строку кредитного портфеля "Укрзалізниці". Це плануються єврооблігації, але в якому обсязі - все залежить від ситуації на зовнішніх ринках: який попит буде на Україну, на українські облігації", - сказав він.

Кравцов зазначив, що розміщення облігацій на міжнародних ринках планується при сприятливих умовах до кінця поточного року.

При цьому глава "Укрзалізниці" повідомив, що брати гроші на внутрішніх ринках поки не планується.

"По залученню грошей у гривні ми планували провести випуск внутрішніх облігацій, але мусимо констатувати, що з огляду на внутрішню ситуацію з ліквідністю на українських ринках, сьогодні ми поки не бачимо можливості для відповідного розміщення. Поки що немає попиту за прийнятною відсотковою ставкою",- сказав він.