Укртрансгаз удвічі скоротив борги перед кредиторами

Все про економіку та фінанси

За даними Укртрансгазу, на початок 2015 року його кредитний портфель у нацвалюті становив 0,535 млрд. грн., тоді на на початок 2014 року – 1,0 млрд. грн.

Кредитний портфель в іноземній валюті на початок поточного року склав 45,3 млн. дол., тоді як на початок минулого року було 90,8 млн. дол.

«Відкриття кредитних ліній зумовлено необхідністю поповнення обігових коштів підприємства, адже наша компанія має виражений сезонний фактор. Під час опалювального періоду ми отримуємо основний об’єм оплати наших послуг, а основні витрати формуються з квітня по жовтень, коли проводиться базова частина ремонтів та інші заходи по підготовці до зими. Тому виникає необхідність підстрахувати себе додатковими кредитними ресурсами», - прокоментував ситуацію віце-президент компанії Валерій Ноздрін.

Згідно планів, на 1 квітня 2015 року очікується чергове зменшення обсягу кредитних портфелів ПАТ «Укртрансгаз». Кредити в іноземній валюті будуть складати не більше 30 млн. дол. США, а по національній валюті без змін.