"Укрсоцбанк" та "Альфа-Банк" у ІІІ кварталі зафіксували найбільші збитки в системі

Все про економіку та фінанси

Зі статистики НБУ випливає, що в липні-вересні найбільший збиток у банківській системі зафіксували Укрсоцбанк (-2,2 млрд грн) та Альфа-Банк (-1,8 млрд грн). За підсумками трьох кварталів їх негативний фінрезультат склав відповідно 2,8 млрд грн та 493 млн грн.

Нагадаємо, 31 жовтня завершилася операція з передачі 99,9% акцій ПАТ «Укрсоцбанк» від UniCredit Group для «Альфа-Груп» в обмін на міноритарну частку власності в ABHH (банківський холдинг «Альфа-Груп») у розмірі 9,9%.

Як писав Finbalance, найбільші збитки в банківського секторі за 9 місяців поточного року (тобто в січні-вересні) зафіксували «дочки» російських держбанків: ВТБ Банк (-5,6 млрд грн); Промінвестбанк (-4,1 млрд грн); Сбербанк (-2,96 млрд грн).

У яких банків у ІІІ кварталі був найбільший відтік коштів фізосіб читайте тут, а юросіб - тут; а за 9 місяців - тутУ яких банків найбільше безнадійних кредитів - тут. Які банки - у найбільш "делікатному" стані див. тут.

Читайте детально про фінансовий стан ПриватбанкуОщадбанку,  Укрексімбанку,  Промінвестбанку,  СбербанкуУкрсоцбанкуАльфа-Банку,  Райффайзен Банку АвальВТБ Банку,  ПУМБ,  Укрсиббанку,  Укргазбанку.

Також див. про стан Платинум БанкуДіамантбанкуКредит Дніпро,  Траст,  ПівденнийБанку інвестицій та заощадженьВосток,  Мегабанку,  МІБ,  ГлобусФінбанкуМісто БанкуБМ БанкуТаскомбанку,  Індустріалбанку, А-банку, Кліринговий дім, Артем-Банку, Авангард, Апекс-БанкуФортуна-Банку.