"Укрпошта" заявляє про намір припинити доставку пенсій, якщо тарифи не зростуть

Все про економіку та фінанси

ПАТ "Укрпошта" планує припинити доставку пенсій в разі, якщо новий тариф на неї не буде затверджено, повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський в інтерв`ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Я хотів би бути максимально конкретним і відвертим: не буде прийнято новий тариф на доставку пенсій до 1 листопада 2018 року, з 1 січня 2019 року доставку пенсій "Укрпоштою" буде припинено. А значить, більше ніж 4,5 млн осіб уже з січня 2019 року можуть не отримати свою пенсію, оскільки Пенсійний фонд відмовляється оплатити хоча б собівартість її доставки", - наголосив він.

За словами І.Смілянського, Міністерство інфраструктури як регулятор встановило новий тариф на доставку пенсій ще в листопаді 2017 року, проте його не узгоджують у Міністерстві соціальної політики та в Пенсійному фонді.

"Я цілий рік очікував, доводив, вів переговори, переконував, тоді як "Укрпошта" "привезла" собі 1 млрд грн збитків на цю послугу, а це могли бути нові сортувальні центри, машини та підвищення зарплати тим самим листоношам, про яких так часто люблять згадувати перед виборами", - заявив керівник підприємства.

Як повідомлялося, 5 грудня 2017 року Тарифна рада при Міністерстві інфраструктури ухвалила рішення про перегляд тарифу на доставку пенсій, проте до цього часу Пенсійний фонд не затвердив нових тарифів.