"Укрпошта" розмістила перші облігації на 150 млн грн

Все про економіку та фінанси

ПАТ «Укрпошта» реалізувала перші облігації загальною вартістю 150 млн грн, повідомив перший заступник гендиректора з фінансових питань компанії Олександр Чернявський, констатує прес-служба "Укрпошти".

«Кошти від продажу облігацій будуть спрямовані на розвиток компанії та оновлення її інфраструктури. В першу чергу – це закупівля нового транспорту, придбання нових комп’ютерів, оновлення обладнання та підвищення енергоефективності на підприємстві», – зазначив О. Чернявський.

Облігації Укрпошти випущені в серіях «А», «В» та «С» загальною вартістю 600 млн грн у кількості 6 тисяч штук та номінальною вартістю однієї облігації у 100 тис грн. Зокрема, серії «А» – 150 млн грн, серії «В» – 200 млн грн, серії «С» – 250 млн грн. Облігації серії «А» знаходяться в обігу по 16 листопада 2020 року включно, серії «В» – по 16 травня 2022 року включно, серії «С» – по 13 листопада 2023 року включно.

Співорганізатором продажу облігацій серії «А» є група ICU, яка також взяла участь в розміщенні цінних паперів як інвестор, кажуть в "Укрпошті".