Укрексімбанк судиться з ліквідатором "Фортуна-Банку"

Все про економіку та фінанси

Відповідно до ухвали Госпсуду м. Києва від 29.11.2017, Укрексімбанк хоче домогтися визнання протиправними дій ліквідатора «Фортуна-Банку» щодо включення до реєстру акцептованих вимог кредиторів в 7 чергу погашення кредиторських вимог держбанку на загальну суму 411,5 млн грн і 9,2 тис дол.

Укрексімбанк просить суд зобов’язати ліквідатора «Фортуна-Банку»

- окремо внести до реєстру акцептованих вимог кредиторів його грошові вимоги в сумі 258,3 млн грн як такі, що забезпечені заставою майна відповідача згідно з іпотечним договором;
- окремо внести до реєстру акцептованих вимог кредиторів грошові вимоги позивача за договором про надання послуг з обслуговування операцій за картками міжнародних платіжних систем від 04.08.2005р. №15-3/23-06 в сумі 3,3 тис грн і 9,2 тис дол як такі, що забезпечені заставою майна відповідача згідно з договором гарантійного депозиту та договором застави майнових прав.

Як відомо, «Фортуна-Банку» пов’язували з бізнесменом Сергієм Тищенком – власником групи «Фактор», другом впливового наразі нардепа Сергія Пашинського.

Раніше повідомлялося про борг збанкрутілої компанії «Фактор Ексім» («імені» С. Тищенка) перед Укрексімбанком на 830 млн грн.