Українка замінить італійця на посаді глави правління Unicredit Bank

Все про економіку та фінанси

Перший заступник голови правління Unicredit Bank Тамара Савощенко з 1 липня обійме посаду голови правління банку. Таке рішення було погоджено групою Unicredit. Невдовзі очікується відповідне рішення наглядової ради, повідомляє прес-служба фінустанови.

У той же час Мауро Маскіо - колишній керівник роздрібного бізнесу в країнах ЦСЄ в UniCredit Bank Austria AG - з 1 травня був призначений генеральним менеджером UniCredit Bank в Україні.

Коментуючи зміни, голова підрозділу країн ЦСЄ Uniсredit Карло Вівальді сказав: "Я хотів би подякувати Граціано Камелі [переїздить в Росію працювати в тамтешній «дочці» Uniсredit, - ред.] за прекрасну роботу, виконану в таких складних умовах, в яких Україна знаходиться протягом останніх років. У той же час, дозвольте мені привітати Тамару в нашій команді: її глибоке знання Укрсоцбанку – разом із бізнес-направленністю Мауро - забезпечить цілісність нашого місцевого банку".

Пані Савощенко займала різні посади в оперативному управлінні (бек-офіс) в Київській обласній дирекції з 1993 по 1998 рр. З 1998 по 2000 рр. вона була головним бухгалтером в тій же регіональної дирекції.

У 2000 році пані Савощенко була призначена головою управління методології. У 2005 р. вона зайняла посаду голови бек-офісу корпоративного та роздрібного бізнесу. З 2009 до 2010 р. Тамара була начальником бек-офісу та, з 2011 р. була начальником ІТ і бек-офісу, а в грудні 2014 року призначена першим заступником голови правління банку.

Мауро Маскіо прийшов у групу на посаду менеджера зі зв`язків із клієнтами, вже маючи досвід роботи в консалтинговому агентстві. Потім пан Маскио займав різні посади в департаменті маркетингу та роботи з корпоративними клієнтами, працював начальником оперативного маркетингу в Італії.

У 2003 році Мауро Маскіо зайняв посаду голови оперативного маркетингу в UniCredit ServiceLab. Його міжнародна кар`єра почалася в 2004 році в рамках Центральної та Східної Європи і Польщі: Мауро був регіональним директором із роздрібного бізнесу в регіоні New Europe, а потім, з 2006 по 2008 рр., - керівником комплексу стратегії та комерційного сегменту моніторингу в Bank Austria.

З 2008 по 2012 рр. пан Маскіо працював в Укрсоцбанку спочатку як керівник управління сегментів і розвитку продуктів, а потім в якості керівника центру роздрібного бізнесу; у травні 2012 р. він був призначений начальником підрозділу роздрібного бізнесу в країнах ЦСЄ в Bank Austria AG.