Україна - на 83-му місці в світовому рейтингу конкурентоспроможності

Все про економіку та фінанси

У щорічному рейтингу конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму (WEF) Україна зайняла 83 місце, піднявшись порівняно з минулим роком на 6 пунктів. Про це з посиланням на доповідь WEF повідомляє "БізнесЦензор".

При цьому, згідно з рейтингом, за рівнем державних інститутів України знаходиться на 110 місці, за інфраструктурою - на 57 місці, за рівнем адаптація технологій - 77 місце.

Макроекономічна стабільність України на 131 місці, рівень охорони здоров`я - 94 місце, рівень освіти - 46 місце, ринок товарів - 73 місце.

Ринок праці України оцінений 66 місцем, фінансова система - 117 місце, обсяг ринку - 47 місце, динаміка бізнесу - 86 місце, здатність до інновацій - 58 місце.

Перше місце рейтингу займають США. За ними йдуть Сінгапур, Німеччина, Швейцарія, Японія, Нідерланди, Гонконг, Великобританія, Швеція і Данія.

Польща знаходиться на 37 місці, Угорщина - 48, Словаччина - 41, Румунія - 52, Туреччина - 61, Молдова - 88. Росія зайняла в рейтингу 43 місце, піднявшись на два рядки в порівнянні з минулим роком.

Останні місця рейтингу займають Гаїті, Ємен і Чад. Всього до рейтингу увійшли 140 країн.