У штабі Зеленського вже кажуть, що додатковий аудит НБУ не потрібний

Все про економіку та фінанси

Член команди кандидата в президенти Володимира Зеленського екс-міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що не бачить необхідності проведення будь-якого додаткового аудиту НБУ, пише "Інтерфакс-Україна".

"Якщо говорить про Національний банк, ми розуміємо, що це незалежна інституція, і це дуже велике досягнення за останні роки, що Національний банк став незалежним. І зараз він на багато менше залежний від політичних рішень, ніж це було п`ять років тому", - констатував О.Данилюк в ефірі телеканалу "ICTV" у понеділок увечері.

Що стосується необхідності проведення аудиту, то, на думку О.Данилюка, необхідно керуватися виключно чинними законами України, які регулюють це питання.

"Мені важко це коментувати, я не бачу в цьому сенсу", - додав він, відповідаючи на питання про необхідність будь-якого додаткового аудиту, крім уже передбаченого законодавством.

Як повідомлялося, раніше спікер передвиборного штабу кандидата в президенти України В.Зеленського Дмитро Разумков заявляв про необхідність проведення аудиту НБУ, на основі якого можуть бути прийняті кадрові рішення.