У фракції БПП закликають Парубія винести на розгляд ВР питання призначення глави НБУ

Все про економіку та фінанси

У парламентській фракції "Блок Петра Порошенка" закликають спікера Верховної Ради Андрій Парубія поставити на розгляд сесійної зали питання призначення нового голови Національного банку України і заявляють про відсутність дискусії про прив`язку цього призначення до інших кадрових питань, пише "Інтерфакс-Україна".

"Блок Петра Порошенка закликає голову Верховної Ради поставити це питання (на розгляд). Є кандидатура, яка пройшла співбесіду з усіма фракціями. "Блок Петра Порошенко" і "Народний фронт" висловилися за підтримку пана (першого заступника голови НБУ Якова) Смолія. Ми просимо керівника Верховної Ради: поставте це питання на голосування", - сказав заступник глави фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Березенко журналістам у вівторок у Києві.

Він додав, що результат голосування покаже, хто підтримує призначення нового керівника НБУ, щоб Нацбанк міг провадити "нормальну політику".

Тим часом С.Березенко зазначив, що перед призначенням нового глави фінрегулятора необхідно заслухати попереднього його керівника Валерію Гонтареву.

"У нас немає ніяких вимог і немає навіть дискусії з приводу пакетного голосування. Питання Національного банку - це питання національної безпеки України. Будь ласка, давайте розглянемо питання Національного банку, а далі будь-які інші кадрові питання ми готові обговорювати", - сказав заступник голови фракції.

Водночас у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" С.Березенко заявив, що "Народний фронт" не висував вимогу розглянути призначення омбудсмена, а після - глави НБУ.

При цьому він зазначив, що фракція "Блок Петра Порошенка" ще не приймала рішення щодо голосування за кандидатуру омбудсмена.