У Порошенка підтверджують можливу заміну чинної програми співпраці з МВФ на нову

Все про економіку та фінанси

Представник президента в парламенті, нардеп фракції "Блок Петра Порошенко" Ірина Луценко в ефірі телеканалу "112. Україна" заявила про можливість заміни чинної програми співпраці з МВФ EFF на stand-by, пише "Інтерфакс-Україна".

"МВФ змінив програму допомоги, з якою працювали, на програму stand-by. А програма міжнародної допомоги stand-by дається тим країнам, які вийшли з переддефолтного стану. Уже навіть те, що МВФ змінив програму для країни, яка починає розвиватися, але яка має ще проблеми, але яка вже не в переддефолтному стані, свідчить про визнання міжнародними фінансовими інституціями того, що Україна показує дуже хороший зростання ", - сказала І.Луценко .

Як повідомлялося, місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом 6 вересня почала роботу в Києві. Представники Фонду мають намір обговорити з владою України останні економічні події і економічну політику. На порядку підлягають обговоренню питань також фінансова допомога від МВФ на підтримку політики, спрямованої на забезпечення макроекономічної стабільності та подальшого руху економіки країни в напрямку сталого та інклюзивного зростання.