У Порошенка хочуть розслідувати «факти корупції з боку Яценюка»

Все про економіку та фінанси

23 березня у парламенті був зареєстрований проект постанови №2452 про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування фактів, «оприлюднених головою Державної фінансової інспекції України Гордієнком М. щодо блокування розкриття корупційних схем та фактів корупції з боку прем`єр-міністра України Яценюка А.П. та членів Кабінету Міністрів». Автор документу – член фракції «Блоку Петра Порошенка» С. Каплін.  

Нагадаємо, що голова Державної фінінспекції Микола Гордієнко був відсторонений від посади 4 березня. Глава уряду А. Яценюк мотивував це "необ`єктивністю проведення фінансової перевірки концерну Антонова, зловживанням фінансових інспекторів під час проведення аудиту великих державних компаній і відсутністю дієвого контролю за державними коштами та майном".

Водночас на минулому тижні М. Гордієнко запевнив, що Яценюк очолив корупційні схеми Януковича-Азарова. "У день підведення підсумків перевірки «Енергоатом» прем`єр-міністр, щоб приховати факти корупції, відсторонив мене від виконання службових обов`язків", - заявив Гордієнко.