У "Народному фронті" кажуть, що голосування за Смолія не є предметом торгів

Все про економіку та фінанси

Парламентська фракція партії "Народний фронт" готова підтримати призначення Якова Смолія главою Національного банку України (НБУ), заявляє глава фракції Максим Бурбак, він заперечує наявність будь-яких додаткових умов, пише "Інтерфакс-Україна".

"На минулому пленарному тижні проходило засідання фракції, де більшістю голосів було прийнято рішення, що в разі внесення і включення до порядку денного питання призначення голови Національного банку України "Народний фронт" буде підтримувати кандидатуру Смолія. І ніяких інсинуацій торгів не відбувається. Не перетворюйте парламент в Бессарабський ринок", - сказав глава фракції "Народний фронт" журналістам у вівторок в Києві.

Раніше в цей день заступник голови фракції "Блок Петра Порошенко" Сергій Березенко заявив, що "БПП" закликає главу парламенту Андрія Парубія поставити на розгляд сесійної зали питання призначення нового глави НБУ. "У нас немає ніяких вимог і немає навіть дискусії з приводу пакетного голосування. Питання Національного банку - це питання національної безпеки України. Будь ласка, давайте розглянемо питання Національного банку, а далі будь-які інші кадрові питання ми готові обговорювати", - додав заступник голови фракції.

У той же час в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" С.Березенко заявив, що "Народний фронт» не висував вимогу розглянути призначення омбудсмена, а після - глави НБУ.