Трамп номінував на голову ФРС Джерома Пауелла

Все про економіку та фінанси

Президент США Дональд Трамп номінував на пост глави Федеральної резервної системи (ФРС) колишнього інвестиційного банкіра Джерома Пауелла. Про це рішення американський президент заявив у четвер, 2 листопада, під час виступу в Білому домі, повідомляє агенція Reuters, констатує DW.

За словами Трампа, Пауелл якнайкраще підходить для цієї керівної посади, є ініціативним та розумним.

Сам Пауелл заявив, що працюватиме, щоб гарантувати, що ФРС залишається "пильною та готовою відповісти на зміни" на ринку. Він також наголосив, що економіка США досягла "значного прогресу" з часів фінансової кризи 2008 року, а фінансова система стала набагато сильнішою.

64-річний Пауелл, який з 2012 року є членом ради керівників ФРС, має у лютому замінити на цій посаді Джанет Єллен, мандат якої спливає. Але це рішення ще має затвердити Сенат США. Як зазначається, Пауелл є компромісним кандидатом, якого можуть підтримати як республіканці, так і демократи.

Очікується, щ в разі затвердження Сенатом Пауелл продовжить успішну політику своєї попередниці, під керівництвом якої економіка та ринки США протягом останніх років перебувають у стабільному стані. Пауел вже кілька років працює в команді Єллен та підтримує її рішення, до 2012 року він робив кар`єру також у фінансовій сфері.