Трамп каже, що здивований обшуками ФБР у будинку Манафорта

Все про економіку та фінанси

Президент США Дональд Трамп заявив, що здивований обшуками, які провели співробітники ФБР у будинку колишнього голови його передвиборчої кампанії Пола Манафорта. Трамп назвав ці дії "досить жорсткою штукою", повідомляє агенція AP, констатує DW.

Йдеться про обшуки у будинку Пола Манафорта в Александрії, штат Вірджинія, що без попередження провели агенти ФБР рано вранці 26 липня. Слідчі, що працюють за розпорядженням спецпрокурора Роберта Мюллера, згідно з ордером, шукали податкові документи та іноземні банківські записи.

Журналісти запитали Дональда Трампа про його ставлення до обшуків у Манафорта під час прес-конференції у форматі "запитання-відповідь" у його гольф-клубі у Бедмінстері, у штаті Нью-Джерсі. Він сказав, що вважає це "досить потужним сигналом" та додав: "Вони роблять таке дуже рідко. Я був здивований".

Пол Манафорт протягом багатьох років працював політичним консультантом екс-президента України, Віктора Януковича, та його політичної сили - Партії регіонів. Сам Манафорт відкидає будь-який зв`язок з Росією та переконує, що його робота в Україні була відкритою та прозорою. Дональд Трамп після початку розслідування справи про втручання Росії до його передвиборчої кампанії намагався звести до мінімуму контакти з Манафортом, підкреслюючи, що той керував кампанією лише "дуже короткий період часу".

Інтереси Манафорта у справі більше не представляє вашингтонська юридична фірма WilmerHale, про що повідомив прес-секретар компанії Манафорта Джейсон Малоні, у четвер, 10 серпня. Надалі захисниками Манафорта виступатимуть адвокати з компанії Miller&Chevalier. Ця фірма відома своїм досвідом роботи зі справами про міжнародне оподаткування.