Тігіпко планує приєднати VS Банк до "Таскомбанку"

Все про економіку та фінанси

Сергій Тігіпко заявив, що після завершення купівлі VS Банку (ВіЕс Банку) він буде об’єднаний з Таскомбанком, що дозволить фіну станові збільшити капітал, пишуть «Українські новини».

"Сподіваюся, що з купівлею банку (VS Банку) ми знову вийдемо на 100% зростання за рік. Ми не збираємося скорочувати кількість відділень. Попри все те, що зараз є технології, ми поки не бачимо альтернативи за пасивами", - сказав С. Тігіпко.

Він повідомив, що його група, крім купівлі банків, зацікавлена також у купівлі проблемних боргів.

"Пріоритет номер один - це технології. Ми запускаємо мобільний банкінг Monobank на базі Universal Bank. Ми починаємо продавати свої послуги, це буде дуже технологічний і конкурентний банк на нашому ринку. У грудні запустимо наступну технологію на базі ТАСкомбанку, що буде для малого й середнього бізнесу. І там і там ми співпрацюємо з колишніми колегами із Приватбанку. Сподіваюся, що створимо конкурентні продукти, і це не останні новинки, які ми будемо робити", - зазначив Тігіпко.

Він заявив, що Universal Bank надалі будемо спеціалізованим вузькороздрібним банком, у якому будуть зосереджені сучасні технології.

З його слів, у пріоритетах банку - продовження інтеграції з іншими компаніями, які працюють із банківською групою.

"Ми зараз повністю інтегрували КредитМаркет, це кеш-кредити й споживчі кредити. Вони сьогодні мають можливість переливати частину своїх продуктів до нас на баланс, отримувати фондування. Також ми закінчили інтеграцію "Українського лізингового фонду", що недавно придбали. У них зараз необмежені можливості зі зростання, вони можуть рухатися й займатися своєю роботою", - додав Тігіпко.