Світовий банк наголошує на критичній важливості антикорупційного суду

Все про економіку та фінанси

Президент групи Світового банку Джим Йонг Кім (Jim Yong Kim) наголошує на критичній важливості для України створення Антикорупційного суду та на готовності організації допомогти у проведенні медичної реформи, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми вважаємо це критичним моментом економічного зростання України в майбутньому, тут річ не лише в механіці земельної реформи, а й у тому, що сприйняття України у світі зміниться на краще", - сказав президент групи СБ під час зустрічі з прем`єр-міністром Володимиром Гройсманом у вівторок у Києві.

Він зазначив, що прийняття земельної реформи є однією з умов для залучення інвестицій.

"Я знаю, що ви й ваш уряд віддані ідеї реформи, і ми зробимо все, що в наших силах, щоб допомогти вам пройти останні стадії", - сказав Джим Йонг Кім.

За словами президента групи СБ, 13 листопада відбулася його зустріч із керівниками Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури, і успіхи, яких їм вдалося досягти, вражають.

"Наступний крок - створення незалежного вищого (Антикорупційного - ред.) суду є критичним. Це частина програми співпраці з МВФ, але я хочу, щоб ви знали: на погляд інвесторів, людей, які спостерігають за Україною, цей наступний крок абсолютно критичний. Ми розуміємо, що ухвалення цього рішення неминуче, але я не можу не наголосити на важливості створення такого суду", - сказав він.

Джим Йонг Кім додав, що СБ направить своїх найкращих експертів для допомоги Україні у проведенні медреформи.