Суд зняв один з арештів акцій "Укртелекома" за клопотанням Фонду держмайна

Все про економіку та фінанси

29 березня Печерський райсуд м. Києва задовольнив клопотання Фонду держмайна та зняв арешт з 92,79% акцій “Укртелекому” (належать ТОВ “ЕСУ” Ріната Ахметова), пише “ЛігаБізнесІнформ”.

Вказаний арешт був накладений у жовтні 2017 року ухвалою цього ж суду за клопотанням ГПУ в рамках кримінального провадження №22014000000000090 (за фактами невиконання покупцем пакета акцій «Укртелеком» умов приватизації та приватизації держпакета акцій підприємства за заниженою вартістю).

Своє клопотання Фонд держмайна обгрунтовував рішенням Госпсуду м. Києва від 19.10.2017 та постановою Київського апеляційного госпсуду від 12.12.2017 у справі № 910/7708/17, якими задоволено позов ФДМУ та вирішено розірвати договір купівлі- продажу пакета акцій “Укртелекома” в 2011 році, зобов’язано Укрексімбанк списати з рахунку ТОВ “ЕСУ” 92,79% акцій “Укртелекома” на користь Фонду держмайна.

У Фонді держмайна заявляли про можливість повторного продажу "Укртелекома" у випадку повернення його в держвласність.

Додамо, що акції “Укртелекому” також були арештовані в рамках судових спорів з Укрексімбанком щодо непогашених облігацій ТОВ “ЕСУ”.

Про мільярдні спори Ощадбанку з ТОВ “ЕСУ” і ПАТ “Укртелеком” читайте тут.

Про боргові вимоги партнера Д. Фірташа до Р. Ахметова через “Укртелеком” - тут і тут.

Про спроби Фонду держмайна повернути “Укртелеком” у держвласність та наміри виставити підприємство на повторну приватизацію - тут і тут.