Суд заборонив Сбербанку називатися "Сбербанком" на тлі запланованого ребрендингу

18.04.2017, 09:00

Ощадбанк повідомив, що 18 квітня Госпсуд м. Києва виніс рішення, яким визнано недійсними десять торгових марок Сбербанку, також його позбавлено доменного імені sberbank.ua та задоволено вимогу про заборону використовувати торговельну марку «Сбербанк».

«Нам вдалось чітко обґрунтувати свою правову позицію, надати переконливі письмові докази суду та аргументувати значні недоліки доказів та позиції опонентів», - прокоментував рішення суду глава правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Нагадаємо, мажоритарний акціонер латвійського Norvik Banca та російського Вятка-банку Григорій Гусельников заявляв, що після придбання української «дочки» Сбербанку ця фінустанова буде перейменована (не виключено, що буде працювати під брендом Norvik).

Прес-служба НБУ повідомила агентству «Українські новини», що 14 квітня НБУ одержав від Г. Гусельнікова (громадянина Росії та Британії) документи на узгодження придбання 22,5% акцій Сбербанку. 10 квітня Нацбанк одержав пакет документів від Саїда Гуцерієва (який теж має російське і британське громадянство), який має намір придбати 77,5% акцій Сбербанку.

Глава правління російського Сбербанку Герман Греф повідомив сьогодні, що ведуться перемовини про продаж ще однієї української "дочки" цього російського держбанку - ВіЕс Банку, пише "РИА Новости".