Суд відправив власника Вернум Банку під домашній арешт

Все про економіку та фінанси

Печерський суд постановив застосувати до голови спостережної ради Вернум Банку Наталії Ігнатченко, підозрюваної у заволодінні разом з ОЗУ екс-президента Віктора Януковича коштами "Чорноморнафтогазу" на суму 3,2 млрд гривень при закупівлі "вишок Бойка", частковий (нічний) домашній арешт. Про це в залі суду оголосила суддя, пише "РБК-Україна". 

Суддя не задовольнила клопотання прокуратури про утримання під вартою на час досудового розслідування, а також про внесення застави. Вона призначила підозрюваній частковий домашній арешт.

"Клопотання прокуратури залишити без задоволення та застосувати до Ігнатченко частковий домашній арешт на 60 діб", - сказала суддя. Також Ігнатченко зобов`язана прибути за викликом до слідчого і носити електронний засіб контролю.

Під час зачитування суддею рішення, підозрювана була відсутня в залі. Сторона захисту Ігнатченко Олександр Лисак має намір оскаржити рішення суду в Апеляційному суді. Разом з тим, прокурори висловили невдоволення рішенням суду і також мають намір звернутися до Апеляційного суду.