Суд: "АВК" має повернути "Райффайзен Банку Аваль" 15,4 млн дол.

Все про економіку та фінанси

08 червня Господарський суд Донецької області задовольнив позов «Райффайзен Банку Аваль» щодо стягнення з ПрАТ «АВК» (м. Маріуполь) 15,4 млн дол. заборгованості, яка виникла за кредитним договором № 010/01-03-3/1616 від 24.12.2013.

«В зв’язку з порушенням позичальником умов кредитного договору щодо сплати процентів за користування кредитними коштами та неповернення кредитних коштів, з метою досудового врегулювання спору, кредитор звернувся до позичальника з вимогою про дострокове повне погашення кредитної заборгованості за вих. № 140-0-0-00/8/3181 від 18.09.2015 р. Водночас вимога банку залишена позичальником без задоволення», - уточнюється в судових матеріалах.

ПрАТ «АВК» подавало апеляційну скаргу на це рішення.

Нагадаємо, як писав Finbalance, Промінвестбанк намагається відсудити в ПрАТ «АВК» (м. Маріуполь) та ПАТ «Кондитерська фабрика А.В.К.» (м. Дніпропетровськ) 1,35 млрд грн. згідно з кредитним договором від 28.09.2011. Причому відповідний спір супроводжується залученням правоохоронних органів.

Додамо, що боргові претензії до «АВК» має також Сбербанк. Причому компанія «A.V.K. Confectionery Holdings Limited» хоче домогтися визнання недійсними іпотечних договорів.

ПрАТ «АВК» входить в однойменну кондитерську групу. Кінцеві бенефіціари – Володимир Авраменко (мажоритарний власник EasyPay й банку «Траст») та Валерій Кравець.

Читайте детальніше про фінансовий стан "Райффайзен Банку Аваль", Промінвестбанку, Сбербанку (у т.ч. про їх судові спори з іншими позичальниками).