Ситник: Кононенко прийшов на допит в НАБУ в справі Онищенка

Все про економіку та фінанси

Нардеп, заступник голови фракції БПП в парламенті Ігор Кононенко прийшов на допит в НАБУ в справі нардепа Олександра Онищенка, заявив директор НАБУ Артем Ситник, пише "ЛігаБізнесІнформ".

Він пояснив, що йдеться про листування, яке О. Онищенко надав журналістам, і на допит запрошують людей, які в цьому листуванні фігурують.

"Зараз детективи звіряють переписку з тим, що відбувалося в парламенті. І дуже цікаві речі ми бачимо. Коли в парламенті приймалося рішення по ренті - і ми бачимо по цьому листуванні, хто і з ким вирішував це питання, в тому числі Онищенко", - розповів А. Ситник.

Сьогодні детективи у цій справі викликали на допит І. Кононенка.

А. Ситник зазначив, що саму справа О. Онищенка завершено, крім епізодів по тих особах, які перебувають в розшуку. Зараз отримано дозвіл на заочне засудження і адвокат Онищенко знайомиться з матеріалами справи.

10 травня 2018 року ЗМІ опублікували отриману від О. Онищенко інформацію про те, що в 2014-2016 роках цей нардеп нібито був посередником між командами лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко і президента Петра Порошенка. Як стверджує депутат, він домовлявся від імені БПП з командою Тимошенко про голосування в парламенті по кадрових призначеннях і законам.