Глава Укргазбанку не вірить, що Брокбізнесбанк поверне 700 млн грн боргу

30.06.2016, 17:00

Глава правління Укргазбанку Кирило Шевченко не вірить, що Брокбізнесбанк поверне Укргазбанку борг на 700 млн грн, випливає з його інтерв’ю для Finbalance.

«Вимоги Укргазбанку заявлені в ліквідаційну масу Брокбізнесбанку – після виплат вкладникам, вимог Фонду гарантування. Який шанс, що хоча б щось отримаємо? Як на мене, він тяжіє до нуля. Резерв під відповідну заборгованість у нас повністю сформований», - констатував банкір.

Коментуючи ж розслідування Генпрокуратури щодо виведення з Укргазбанку 500 млн грн. (входять у зазначену вище суму) при сумнівних операціях з Брокбізнесбанком та ДІУ, К. Шевченко зазначив, що «про юридично-правоохоронну складову сказати щось предметно не можу». «Йде слідство, до нас приходять, роблять виїмки документів», - зауважив керівник Укргазбанку.

При цьому він розповів, що з людей, які фігурують у цьому кримінальному провадженні, «зрештою, ніхто не працює» в Укргазбанку. «Це не означає, що вони ніде не працюють. Частина людей, наприклад, в НБУ», - додав К. Шевченко.