США анонсували нові санкції проти Росії через Сирію

Все про економіку та фінанси

Постійна представниця США при ООН Ніккі Хейлі у неділю, 15 квітня, анонсувала нові американські санкції щодо Росії через її роль у сирійському конфлікті. Про їх запровадження має оголосити в понеділок, 16 квітня, міністр фінансів США Стівен Мнучін, заявила Хейлі в ефірі телеканалу CBS, констатує DW.

"Вони будуть спрямовані на всі компанії, які працювали з технічним оснащенням, яке мало відношення до (президента Сирії Башара, - Ред.) Асада і застосування хімічної зброї", - цитує американську дипломатку агенція Reuters. Хейлі також поклала відповідальність на Росію за створення напруги у відносинах зі Сполученими Штатами. На її думку, уже запроваджені та нові санкції дадуть Росії зрозуміти, що така поведінка є неприйнятною.

6 квітня Вашингтон запровадив санкції проти семи російських олігархів, 12-ти контрольованих ними компаній та 17-ти урядовців за "злонамірні дії у світі", в тому числі в Україні та Сирії. При цьому в американському мінфіні заявили, що Росія постачає зброю уряду сирійського президента Асада.

Як повідомлялося, в ніч на 14 квітня США, Великобританія та Франція завдали ударів по сирійських військових об`єктах, що пов`язані з хімічною зброєю. Країни вдалися до військового втручання, оскільки покладають на сирійський уряд відповідальність за ймовірну хімічну атаку, скоєну в місті Дума.