"Руйнівних санкцій" для РФ вимагав обраний Трампом директор розвідки США

Все про економіку та фінанси

Колишній сенатор-республіканець США Ден Коутс, який за інформацією ЗМІ, стане Директором національної розвідки США в адміністрації новообраного президента США Дональда Трампа, послідовно підтримував Україну та виступав за санкції щодо Росії. Коутс критикував адміністрацію Барака Обами за слабкість стосовно Путіна та був незадоволений санкціями запровадженими щодо Росії, через їх нібито слабкість.

Протягом 2014-го року Коутс твітував наступне щодо Путіна та України:

- США мають ізолювати Росію на всіх можливих фронтах, доки Путін не змінить курс;

- США мусять не дозволити Путіну вести себе, як розбишака на дитячому майданчику;

- Відповідь США на дії Росії має бути більшою ніж словесні докори, якщо метою є показати Путіну, що його дії в Україні не залишаться непокараними;

- Путін має зупинити свої дії в Україні, або отримає руйнівні санкції, які вдарять по його країні та росіянам.

Політику також належить вислів, що Путін проявив себе, як гравець у шахи, а Обама - як гравець у шашки. Коутс також заявляв, що саме він відіграє провідну роль у тому, як Конгрес відповідає на дії Росії.

Коутс, якому було заборонено в`їзд до Росії через його позицію, є одним із низки призначенців Трампа, які мають історію критичних висловів та політичних позицій стосовно Росії та Володимира Путіна. Серед них - ймовірний міністр оборони США Матіс, претендент на посаду міністра юстиції Сешнс та ін.