Розенко: рішення уряду щодо "мінімалки" 4100 грн буде в кінці квітня - на початку травня

Все про економіку та фінанси

Віце-прем`єр Павло Розенко заявив, що рішення про можливість підвищення розміру мінімальної зарплати до 4100 гривень буде прийнято в кінці квітня - на початку травня, з огляду на економічні підсумки І кварталу 2018 року, пише “БізнесЦензор”.

"Реальну картину за підсумками економічної діяльності першого кварталу ми будемо мати в кінці квітня - початку травня. Я думаю, що тоді ми зможемо визначитися, коли ідея 4100 грн буде реалізована", - зазначив віце-прем`єр.

П. Розенко констатував, що з такою ініціативою раніше виступив президент.

"Президент зазначив, що економічні тенденції України дозволяють говорити про те, що 3 723 гривні можуть бути не останнім підвищенням мінімальної заробітної плати в 2018 році, і запропонував розглянути можливість підвищити мінімальну заробітну плату до 4 100 гривень. Я абсолютно підтримую цю ідею і переконаний, що ми зобов`язані її реалізувати ", - сказав Розенко, нагадавши, що Верховна Рада доручила уряду вивчити це питання за підсумками І кварталу.

Віце-прем`єр зазначив, що середня заробітна плата по Україні становить 7 700 грн, а середня заробітна плата в Києві вже перейшла поріг 12 500 грн.

П. Розенко нагадав, що в минулому році уряд прийняв рішення про збільшення розміру мінімальної заробітної плати вдвічі, а з 1 січня 2018 року мінімальна зарплата зросла ще на 18%.