Російська авіакомпанія "Добролет" припиняє роботу через санкції ЄС за польоти в анексований Крим

Все про економіку та фінанси

Російська авіакомпанія "Добролет" оголосила про призупинення на невизначений термін польотів у зв`язку із застосуванням санкцій Євросоюзу. Про це повідомляє ВВС.

Авіакомпанія була створена на базі "Аерофлоту" і повинна була стати низькобюджетною альтернативою іншим авіаперевізникам.

"У зв`язку з анулюванням договору лізингу повітряних суден Boeing-737-800 через санкції, введені ЄС щодо авіакомпанії" Добролет ", ми вимушено тимчасово призупинити польоти по всіх маршрутах з 4 серпня 2014 року", - повідомив прес-секретар лоукостера Максим Фетисов.

"Добролет" потрапив в санкційні списки ЄС як компанія, яка здійснює польоти в анексований Росією Крим.

"Добролет" здійснював польоти до Сімферополя по чотири рази на день.

Коментуючи цю новину, в прес-службі міністерства транспорту Росії пообіцяли, що припинення польотів авіакомпанії "Добролет" не позначиться на транспортній доступності Криму.

"Наразі аеропорт Сімферополь щоденно приймає і відправляє близько 16 тис. пасажирів. За добу аеропорт Сімферополя обслуговує в середньому 110-120 рейсів, виконуваних більш ніж з 30 міст Росії 25 авіакомпаніями", - сказали агентству ИТАР-ТАРС у міністерстві.

До цього моменту під санкціями Євросоюзу у зв`язку з ситуацією в Україні знаходяться 95 чоловік і 23 компанії.

Наприкінці липня Державіаслужба України оштрафувала 13 російських авіакомпаній, зокрема "Аерофлот", S7 Airlines, "Ак Барс Аеро", "Газпром авіа" і "Уральські авіалінії", на загальну суму 106 млн грн за польоти до окупованого Криму.