Рева: субсидії в готівковій формі не буде, якщо прострочити оплату комунальних послуг

Все про економіку та фінанси

Міністр соцполітики Андрій Рева на брифінгу заявив, що якщо одержувач монетизованої субсидії прострочить оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП), в наступному році вона буде призначатися субсидіанту в безготівковій формі, пише liga.net.

"Хто допускав прострочення з оплатою, маючи на руках гроші, які їм виплатили, будуть впродовж наступного року отримувати субсидію вже в безготівковій формі", - сказав він.

Озвучені Ревою зміни планують внести в законодавство.

Він зазначив, що якщо такі прострочення з оплатою будуть пов`язані з донарахуваннями за газ в зв`язку з рішенням суду, то вони не будуть впливати на виплату субсидії.

Зараз субсидія не призначається, якщо у домогосподарства є місячна прострочення по ЖКП понад 340 грн, після її погашення субсидію можуть відновити.

25 березня Пенсійний фонд завершив виплачувати готівкову субсидію пенсіонерам, а до кінця тижня Укрпошта та Ощадбанк доставлять іншим субсидіантам допомогу для оплати комунальних платежів.

Всього на допомогу малозабезпеченим в березні уряд спрямував 5,7 млрд грн.

Нагадаємо, що пенсіонери почали отримувати монетизовані субсидії з 4 березня, а з 12 березня Ощадбанк почав виплачувати субсидії готівкою іншим громадянам і тим, кому субсидію призначили до 31 грудня 2018 року.