Рева: МВФ у цілому підтримує проект пенсійної реформи, не проти осучаснення пенсій

18.05.2017, 13:00

Глава Мінсоцполітики Андрій Рева заявив, що МВФ у цілому підтримує проект пенсійної реформи, запропонований урядом, наразі узгоджуються 2-3 технічні моменти, що стосуються роботи Пенсійного фонду, пише УНІАН.

«Міжнародний валютний фонд абсолютно нормально сприймає наші домовленості (щодо пенсійної реформи)... Місія МВФ буде тут ще 10 днів. Щоб ви розуміли, ми ведемо діалог не зі стратегічних питань, їх вже давним-давно закрито, а з деяких деталей, які не впливають на пенсійну реформу. Там два-три питання залишилися суто технічного характеру. Навіть якщо ми з ним не домовимося - це не вплине на саму реформу», - сказав міністр.

За словами Реви, Фонд також не виступає проти «осучаснення» пенсій, яке передбачає їх підвищення для більшості пенсіонерів вже з 1 жовтня.

"МВФ знає про те, що ми будемо проводити осучаснення пенсій. Ніяких заперечень щодо осучаснення пенсій вони (МВФ) не висловлювали, не висловлюють і, я сподіваюся, не будуть висловлювати", - сказав міністр, пише "Інтерфакс-Україна".

А.Рева зазначив, що питання осучаснення пенсій є внутрішнім питанням України. "Осучаснення пенсій - це наша відповідальність уряду і питати когось, проводити осучаснення чи ні, ми не будемо", - додав міністр.

За його словами, законопроект вже переданий до Нацради реформ і він розраховує, що засідання для його розгляду відбудеться на наступному тижні.

А.Рева вважає, що до Верховної Ради законопроект може бути внесений в червні.