Reuters: "Метінвест" планує випуск євробондів на початку 2018 року

Все про економіку та фінанси

Компанія «Метінвест» Ріната Ахметова думає повернутися на міжнародні ринки облігацій на початку 2018 року, повідомив агентству Reuters один з інвесторів після зустрічі з представниками компанії.

"Вони намагаються рефінансувати облігації, щоб отримати більшу гнучкість для виплати дивідендів у порівнянні з нинішніми зобов`язаннями", - сказав інвестор/

«Метінвест» завершив реструктуризацію боргу в розмірі $2,3 мільярда в березні. Процес включав скасування і делістинг трьох серій гарантованих облігацій з погашенням в 2016, 2017 і 2018 роках, а також їх заміну на нові привілейовані забезпечені боргові зобов`язання на загальну суму $1,2 мільярда терміном до грудня 2021 року і з новими термінами та умовами.

Бонди з погашенням в 2021 році і дохідністю в 9,373 відсотка річних торгуються на рівні 104,58 номіналу, згідно Tradeweb. Наступна дата дострокового викупу припадає на 27 грудня.

Емітент, який отримав рейтинг Caa1 від Moody`s і B від Fitch, планує розміщення в січні або лютому, сказав інвестор.

Метінвест підтвердив, що компанія планує рефінансувати боргові зобов`язання в 2018 році, але від додаткових коментарів відмовився.

"Судячи з фінансових результатів, ймовірність дефолту рухається до нуля, - додав інвестор. - Маржа і грошові потоки компанії безпрецедентні не тільки для України, але і для всього регіону в цілому".

Піврічні результати Метінвесту, опубліковані в жовтні, показали зростання виручки на 36 відсотків до $3,9 мільярда при зростанні EBITDA на 45 відсотків до $839 мільйонів.

Фінансові показники компанії покращилися всупереч спаду виробництва на початку 2017 року, після того як підконтрольні Росії бойовики захопили сталеві і вугільні активи компанії на Донбасі.