Рада бізнес-омбудсмена готова приймати скарги від бізнесу на чиновників

Все про економіку та фінанси

Рада бізнес-омбудсмена вже готова приймати скарги від бізнесу на органи державної влади, підконтрольні державні компанії або чиновників. Про це на брифінгу в Кабміні повідомив бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета, повідомляє прес-служба уряду.

«Наша команда буде ретельно розглядати ці скарги, і на основі розгляду скарг ми будемо готувати рекомендації державним органам або державним компаніям, що потрібно виправити, що потрібно зробити, щоб бізнес-клімат в Україні покращився і щоб місцеві інвестори, так і іноземні інвестори вклали в цю країну.», - підкреслив він і додав, що скарги прийматимуться тільки на дії держорганів, а не приватного бізнесу.

Також, за його словами, офіс бізнес-омбудсмена – це досудовий орган, який не розглядатиме спори, якщо вони паралельно розглядаються в судах.

Як повідомив Альгірдас Шемета скарги можна буде подавати як у звичайній формі, так і через Інтернет. За його словами, все зроблено так, щоб бізнесу було просто і легко поскаржитися на будь-який державний орган, на будь-яке державне підприємство або чиновника.

Крім того, Рада бізнес-омбудсмена буде публічно звітувати перед суспільством у вигляді квартальних і річних звітів, в яких публікуватимуться найважливіші справи.