Прокуратура: екс-начальник відділення Укрсоцбанку вкрала 1 млн грн коштів клієнтів

11.01.2017, 17:00

Прокуратура Запорізької області повідомила, що Бердянська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1,3,4 ст.191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, якщо вони вчинені у великих розмірах).

«У ході досудового розслідування встановлено, що колишній начальник відділення ПАТ «УкрсоцБанк» у період з 2013 по 2015 роки заволоділа грошовими коштами клієнтів банку в сумі понад 1 млн грн.

Наразі процесуальним керівником жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.1,3,4 ст.191 КК України.

У зв’язку з тим, що підозрювана переховується від органів слідства та її місцезнаходження невідоме, останню оголошено в розшук.

За клопотанням прокурора судом надано дозвіл на затримання підозрюваної з метою приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», - йдеться в повідомленні прокуратури.

Про подібну історію в банку "Південний" читайте тут.