Приватбанк: по "токсичному" портфелю платежів майже немає

Все про економіку та фінанси

Заступник глави правління Приватбанку Галина Пахачук заявила, що Приватбанк з ​​січня майже нічого не отримує в рахунок обслуговування "токсичного" портфеля кредитів, виданих пов`язаним з колишніми власниками і топ-менеджментом банку особам, пише “Інтерфакс-Україна”.

"З січня потік практично припинився. До цього (він обслуговувався) 2% від всього. Ми навіть в нашому бюджеті, коли прогнозуємо безпосередньо фінансовий результат, ми беремо в бюджеті нуль відсотків очікування від цього потоку", - сказала Г. Пахачук.

Вона також повідомила, що банк не проводить глобальних реструктуризацій проблемних кредитів, тому що "токсичний" портфель кредитів, виданих пов`язаним з колишніми власниками ПриватБанку особам, - це частина великого процесу.

"Ми не можемо зараз говорити, що спишемо за рахунок резервів - і все. Суспільство чекає відповіді: де $5,5 млрд", - підкреслила Г. Пахачук.

Глава правління банку також повідомила, що за рішенням наглядової ради Приватбанку в структурі фінустанови створюється відділ фінансових розслідувань, до складу якого на першому етапі увійде п`ять-сім осіб.

Як повідомлялося, в листопаді-2018 Г.Пахачук повідомила, що в цілому "токсичний" портфель становить 206 млрд грн.