Приватбанк оскаржує "схлопування" боргів та прав вимоги, яке провели "приватівці"

Все про економіку та фінанси

Госпсуд Дніпропетровської області розглядає справу №904/5710/18 за позовом Приватбанку до ТОВ “Приватофис” про визнання недійсним одностороннього правочину у формі заяв відповідача за вих. №14/11-18 від 14.11.2018 про зарахування зустрічних однорідних вимог.

При цьому ТОВ “Приватофис” подало зустрічний позов, в якому просить суд визнати дійсним відповідний правочин та визнати припиненими зобов’язання ТОВ “Приватофис” перед Приватбанком за низкою кредитних договорів на 16,5 млн грн.

Госпсуд Дніпропетровської області також розглядає справу №904/5856/18 за позовом Приватбанку до ТОВ "Приватофис" про стягнення заборгованості на суму 112,7 млн грн. 

Зауважимо, що НБУ подав низку позовів до ТОВ “Приватофис” щодо звернення стягнення на предмети іпотеки в різних регіонах України (в рахунок погашення заборгованості Приватбанку перед Нацбанком по рефінансуванню).

Водночас як писав Finbalance, суди вже винесли рішення на користь двох "приватівських" структур (ТОВ "Акватера" і ПрАТ “Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат”) та зобов`язали Приватбанк повернути відповідним компаніям 25 млн грн і 8,15 млн грн, які ТОВ "Акватера" і ПрАТ “Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат” сплатили для НБУ як майнові поручителі Приватбанку по рефінансуванню.