Порошенко: відсутність ринку землі - це "ще більша пляма для економіки, ніж корупція"

Все про економіку та фінанси

Президент України Петро Порошенко має намір запропонувати народним депутатам повернутися до розгляду законопроектів про податок на виведений капітал і створення Національного бюро фінансових розслідувань, пише "Інтерфакс-Україна".

"Заявляю, що після повернення народних депутатів із виборчих перегонів до зали Верховної Ради пропонуватиму повернутися до законопроекту про податок на виведений капітал як ключового джерела для внутрішніх інвестицій", - заявив П.Порошенко на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital у вівторок у Києві.

"До речі, скористаюся найпершою можливістю, щоб законопроект про створення Національного бюро фінансових розслідувань парламент проголосував найближчим часом", - наголосив П.Порошенко. 

За його словами, також необхідно дати чесні відповіді на запитання про цивілізований ринок землі, "відсутність якого є ще більшою плямою для зростання економіки, ніж корупція", про продовження боротьби з корупцією і про приватизацію.

Як пише "РБК-Україна", на думку П. Порошенка, пріоритетними галузями економіки для України є АПК, ІТ-сектор, туризм, логістика.

При цьому, додає УНІАН, прем`єр Володимир Гройсман назвав пріоритетом для уряду зростання економіки вище 5%.

"Для цього необхідні інвестиції. Щоб інвестиції приходили, потрібні зрозумілі правила і гарантії безпеки цих інвестицій", - зауважив глава уряду.

За його словами, для створення сприятливого інвестиційного клімату уряд проводитиме структурні реформи в країні.

Нагадаємо, Кабмін прогнозує у 2019 році зростання ВВП України на 3%, НБУ - на 2,5%, Міжнародний валютний фонд – на 2,7%, Світовий банк - на 2,9%.