Порошенко: спрощену систему оподаткування слід зберегти в нинішньому вигляді

Все про економіку та фінанси

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу заявив, що “хотів би послати меседж малому бізнесу: коли я буду переобраний Президентом, гарантую збереження спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності у тому вигляді, в якому вона зараз функціонує», цитує главу держави його прес-служба.

П. Порошенко також подякував голові податкового комітету Верховної Ради Ніні Южаніній за те, що комітет розглянув законопроект про податок на виведений капітал. «Як би важко це не було, але ми вже знайшли порозуміння. Робимо це в координації з міжнародними організаціями, чекаємо місії, будемо говорити про ефективний діалог», - зауважив президент.

«Твердо переконаний, що і питання щодо захисту бізнесу від силовиків, і питання щодо податку на виведений капітал – це є потужне джерело для внутрішніх інвестицій», - зазначив Президент.

Глава держави висловив думку про неприпустимість тиску з боку силових структур на бізнес.

«Наголошую на тому, що силовики мають бути усунуті від будь-якого впливу на бізнес. Не лише СБУ. Ми обговорили і зараз буде презентована концепція реформування СБУ, де контррозвідувальний захист економіки, його функції будуть ліквідовані. Але тільки разом із зняттям подібних функцій і у МВС, і у прокуратури. Бо нічим вони один від одного не відрізняються, більше того, скоординувалися і ходять по колу», - сказав він. - Звичайно, що наші зусилля «маски-шоу стоп», і інші сьогодні значно обмежили їх можливості. Але, на жаль, вони не ліквідовані. Тому законопроект про Національне бюро фінансових розслідувань, який вже був прийнятий до розгляду, має бути також прийнятий парламентом».