Поліція: в`язні однієї з колоній займалися шахрайством в Інтернеті та банківській сфері

Все про економіку та фінанси

В одній з колоній Донецької області виявили два злочинних угруповання, які займалися шахрайством в Інтернеті та банківській сфері. Про це повідомили у Нацполіції Донецької області, пише "Інтерфакс-Україна".

Шахраї працювали під прикриттям співробітників адміністрації колонії і ділили між собою отримані дивіденди.

"У першому випадку діяло інтернет-шахрайство, а в другому злочинці представлялися співробітниками банків і під час неіснуючих банківських операцій перераховували собі чужі заощадження. Також до нелегального заробітку зловмисники підключили родичів на свободі", - повідомили у поліції.

Співробітники колонії отримували свою частку за дозвіл використання мобільних телефонів, комп`ютерної техніки та надання власних банківських рахунків для перерахування грошових коштів від жертв.

9 листопада було проведено одночасно 9 обшуків за місцем проживання та перебування всіх співучасників і вилучено 37 мобільних телефонів, близько 47 банківських карток, 5 одиниць комп`ютерної техніки і чорну бухгалтерію.

Відкрито провадження за ч.3 ст.190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) і ст.364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем).