Перший заступник Шлапака пішов з Приватбанку, - офіційно

Все про економіку та фінанси

За даними джерел журналіста Олександра Дубінського, перший заступник глави правління Приватбанку Олександр Дубровін написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Прес-служба Приватбанку в коментарі О. Дубінському зауважила, що наразі не має точної інформації про статус О. Дубровіна.

Разом з тим, журналіст повідомляє, що в Укргазбанку для О. Дубровіна зберігають робочий кабінет.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Данилюк спростовував інформацію щодо можливої відставки глави правління Приватбанку Олександра Шлапака, про що також писав О. Дубінський. «Ніхто нікуди не йде», - запевняв урядовець 18 травня.  Офіційних спростувань від О. Шлапака не було.

P.S. Співрозмовники Finbalance у Приватбанку неофіційно підтверджують інформацію про можливість звільнення О. Дубровіна.

На наш запит пан Дубровін наразі не відповів.

P.P.S. Прес-служба Приватбанку повідомила, що наглядова рада банку прийняла відставку Олександра Дубровіна. Як наголошується в заяві, відставка Олександра Дубровіна після півріччя його роботи була однією з умов його входження до правління Приватбанку в грудні 2016 року.

«Активна участь Олександра Дубровіна в керівництві найбільшого державного банку дозволила забезпечити стабільність банку в найскладніших умовах переходу банку в держвласність. Від імені всього колективу дякуємо Олександру Віталійовичу за його самовіддану роботу», - йдеться в заяві Приватбанку.