Пасенюк з ICU підтвердив, що цікавився каналом "112" в інтересах Онищенка й Поліщука

Все про економіку та фінанси

Керуючий партнер ICU Макар Пасенюк в інтерв’ю агентству «ЛігаБізнесІнформ» заявив, що до нього звертався і Олександр Онищенко, і Віктор Поліщук з питаннями організації купівлі телеканалу «112».

«Саме по 112-му моє залучення зводиться до дуже короткої роботи з Олександром Онищенком у травні 2015 року. Він звернувся до мене з запитом оцінити актив і структурувати операцію з купівлі 112-го. Коли з`ясувалося, що власник каналу Андрій Подщипков змінив свої наміри і вже не продає канал, необхідність в моїх послугах відпала.

Тема можливого продажу 112-го спливла знову, коли до мене звернувся Віктор Поліщук і повідомив, що хоче придбати для себе канал 112 і знає про мою недавню роботу щодо цього активу. Коли на прохання Поліщука я прийшов на зустріч з продавцем, то не побачив Андрія Подщіпкова, який був раніше мені представлений як власник. Тоді я покинув переговорний процес за власною ініціативою, запідозривши спробу маніпулювати моїм ім`ям.

Ні Онищенко, ні Поліщук не вели мову, що вони діють в чиїхось інтересах. Обидва говорили, що хочуть купити цей актив для себе. Яка у них була при цьому мотивація - чи хотіли вони стати медіамагнатами, сподівалися лояльною інформаційною політикою наблизити себе до чинної влади, чи збиралися вести особисте ток-шоу - мені невідомо. Багаторічний досвід спілкування з дуже різними людьми підказує, що могло бути все що завгодно», - констатував М. Пасенюк.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з`являлася неофіційна інформація, що Онищенко та Поліщук могли цікавитися телеканалом "112" в інтересах Петра Порошенка.