Ощадбанк реструктуризує борги ще двох компаній, не чужих Поліщуку

Все про економіку та фінанси

Секретаріат з фінансової реструктуризації повідомив про початок реструктуризації кредитів Ощадбанку для ТОВ "Інрайс Девелопмент" і ТОВ "Техенерготрейд", пише "БізнесЦензор".

Бенефіціаром ТОВ "Інрайс Девелопмент" в держреєстрі зазначений житель Кіпру і британський громадянин Андреас Томас Мустрас. Серед пов`язаних осіб зазначено ТОВ "Техенерготрейд". Власником ТОВ "Техенерготрейд" є колишній власник банку "Михайлівський" і мережі супермаркетів електроніки "Ельдорадо" Віктор Поліщук. За даними прокуратури "Техенерготрейд" пов`язаний з компанією "Три О", на яку записаний столичний ТРЦ "Гулівер", будівництво якого фінансувалося за рахунок кредитних коштів "Ощадбанку".

Як повідомлялося, на початку квітня "Ощадбанк" почав дві процедури фінансової реструктуризації боргів компаній "Дієса" і "Технополіс-1", теж пов`язаних з бізнесменом Віктором Поліщуком. 

Про невдалі спроби ФГВФО продати з дисконтом 80% мільярдні права вимоги банку "Фінанси та кредит" до компаній, нечужих В. Поліщуку, - тут і тут.