Суд визнав незаконною передачу УЗ для Мінекономіки

Все про економіку та фінанси

Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність передачі ПАТ "Укрзалізниця" з підпорядкування Мінінфраструктури до Мінекономрозвитку. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, пише "Укрінформ".

"У судовому засіданні іменем України проголошено ухвалу, згідно з якою апеляційні скарги КМУ та Мінекономрозвитку залишено без задоволення", - зазначив урядовець.

Як повідомлялося, на початку 2017 року Кабмін вивів ПАТ "Укрзалізниця" з підпорядкування Міністерству інфраструктури, доручивши управління держкомпанією уряду. Згодом управління було передано Міекономрозвитку. Відповідні зміни були внесені до статуту компанії-перевізника.

Як зазначали в Кабміні, таким чином статут було приведено у відповідність до норм закону "Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування".

Цьому рішенню передував публічний конфлікт між Омеляном та тодішнім очільником Укрзалізниці Войцехом Балчуном. У серпні поточного року Балчун подав у відставку.