Окремі мостобудівні компанії не можна буде визнати банкрутами, - законопроект

Все про економіку та фінанси

11 березня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №2357 «Про внесення зміни до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо банкрутства окремих підприємств)» (автор документу – Р. Демчак).

У цьому законопроекті пропонується встановити, що справи про банкрутство підприємств, які на підставі відповідної ліцензії провадять діяльність із будівництва, ремонту та реконструкції мостів та інших штучних споруд протягом не менш як 25-річного періоду і середньооблікова кількість штатних працівників яких перевищує 300 осіб, не порушуються до 1 січня 2018 року, крім тих, що ліквідуються за рішенням власника.

«Економічна ситуація в Україні протягом останніх років призвела до того, що державні та комунальні підприємства, місцеві органи влади не оплачують виконані роботи через відсутність відповідних коштів, що має наслідком відповідні порушення справ про банкрутство підприємств, невиплату працівникам заробітних плат тощо», - обґрунтовує автор необхідність прийняття документу в супровідній пояснювальній записці.