"Одеська залізниця" хоче повернути переплату з податку на прибуток в розмірі 78 млн грн

Все про економіку та фінанси

П’ятий апеляційний адмінсуд розглядає апеляційну скаргу Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС на рішення Одеського окружного адмінсуду від 18.10.2018 (в справі №1540/3759/18), яким було задоволено позов держпідприємства “Одеська залізниця” та зобов’язано податківців підготувати і подати до органу держказначейства висновок про повернення для "Одеської залізниці" надміру сплачених грошових зобов`язань з податку на прибуток у розмірі 77,7 млн грн та з ПДВ в розмірі 639 тис грн.

У ході судового процесу позивач зазначав, що виходячи зі змісту листів-відповідей відповідача та інформації, відображеної у картках особового рахунку, факт наявності переплати не є спірним, проте відповідачем не вчинено дій, які належить вчинити згідно з чинним законодавством.

Натомість представники ДФС констатували, що чинним бюджетним розписом не передбачено окремого ресурсу для повернення надміру сплачених платежів з податку на прибуток.

Про спроби ОТП Банку повернути через суд 180 млн грн переплати з податку на прибуток - тут.

Про судові спори ДФС з “Придніпровською залізницею” майже на 1 млрд грн - тут, з “Львівською залізницею” на 120 млн грн - тут.