OSTCHEM спростовує заяву про обстріл «Стирола» українською армією та загрозу екологічної катастрофи

Все про економіку та фінанси

ПАТ «Концерн Стирол» холдингу OSTCHEM не має ніякого відношення до виступу свого прес-секретаря Павла Брикова, який у відеозверненні, розміщеному в Youtube напередодні, заявив про обстріл підприємства українською армією та загрозу економічної катастрофи. Про це йдеться в офіційній заяві OSTCHEM, переданій FINBALANCE.

«Вся інформація від Павла Брикова грунтується тільки на його особистих висновках і не є офіційною позицією підприємства і холдингу OSTCHEM. Також офіційно заявляємо, що давати оцінку і технічні характеристики щодо предметів, які потрапили на територію заводу, наразі можуть тільки військові фахівці», - підкреслюється в заяві.

У холдингу також нагадують, що з 7 травня 2014 року, за рішенням власника та головного акціонера підприємства Дмитра Фірташа, ПАТ «Концерн Стирол» повністю зупинений в цілях безпеки: припинено випуск аміаку, карбаміду, також повністю звільнено аміакосховище, на підприємстві вироблений весь аміак.

«Останнім часом підприємство ПАТ «Концерн Стирол» знаходиться в епіцентрі інтенсивних бойових дій. З липня 2014 всі співробітники ПАТ «Концерн Стирол», весь виробничо-технічний персонал не має ніякого доступу на підприємство, на заводі працює тільки служба охорони. Небезпеки від ПАТ «Концерн Стирол» як хімічного підприємства для жителів Горлівки та регіону немає», - підкреслюють в OSTCHEM .