ОПЗ каже, що відсудив у ДФС 490 млн грн

Все про економіку та фінанси

Одеський припортовий завод виграв в апеляційному суді справу проти Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про переплату 489,8 млн грн податку на прибуток, повідомив перший заступник директора ОПЗ Микола Щуріков, пише liga.net.

"Нарешті ми отримали рішення апеляційної інстанції про стягнення на користь ОПЗ з податкової 489,79 млн грн переплати податку на прибуток. Попереду ще шлях до фактичного отримання цих грошей, які стабілізували б роботу нашого заводу", - зазначив М. Щуріков.

Згідно з документами, які М. Щуріков опублікував в Facebook, справу розглядав П`ятий апеляційний адміністративний суд. Він відхилив скаргу Офісу великих платників податків ДФС на рішення суду першої інстанції, який за позовом ОПЗ зобов`язав управління повернути заводу 489,8 млн грн переплати податку на прибуток.

Нагадаємо, ОПЗ простоює з кінця квітня 2018 року. У лютому цього року планувалося його запустити. Для цього керівництво заводу знайшло нового постачальника газу - їм стала маловідома компанія "Енергетичний еквівалент". Однак згодом запуск відклали до березня, оскільки Укртрансгаз не зміг з технічних причин оформити нового постачальника газу для ОПЗ.

У 2018 року ОПЗ отримав 750,5 млн грн збитку, що в два рази менше, ніж роком раніше.