Наглядова рада Індустріалбанку погодила пролонгацію кредита для компанії акціонера

Все про економіку та фінанси

Індустріалбанк повідомив, що 18 лютого його наглядова рада надала згоду на внесення змiн до договору кредитної лiнiї, укладеного iз СТзДВ «Захiд-Резерв», - щодо продовження строку його дiї до 17.02.2020.

Як зазначається, сума відповідного правочину - 20 млн грн. При цьому уточнюється, що 98,5% статутного капіталу СТзДВ «Захiд-Резерв» належать Розі Дворецькій - основному акціонеру “Індустріалбанку” (напряму володіє 34,3% акцій банку та ще 35,5% акцій опосередковано).

За даними НБУ, на 01.01.2019 обсяг чистих активів "Індустріалбанку" становив 5 млрд грн.

Відповідно до звітності Індустріалбанку, на 01.02.2019 його значення нормативу Н9 (норматив максимального розміру кредитного ризику за операціями з пов’язаними з банком особами) - 14,91% (вимога НБУ - не більше 25%).

За даними НБУ, міноритарним акціонером “Індустріалбанку” є Ігор Дворецький (2,9%) - син Рози Дворецької. Він входить у наглядову раду банку.

Як повідомлялося, раніше Ігор Дворецький був партнером Василя Хмельницького та Андрія Іванова по «Запоріжсталі». Крім того, він був акціонером збанкрутілого банку «Хрещатик» (“імені” Іванова-Хмельницького та Київської міськради).