НБУ та Завадецький продовжують дискусію щодо поновлення на роботі

Все про економіку та фінанси

Після публікації Finbalance про відкриття Генпрокуратурою кримінального провадження №42018000000000034 щодо звільнення Олександра Завадецького з посади директора департаменту реєстраційних питань та ліцензування НБУ (яке відбулося наприкінці 2016 року) наша редакція отримала два листи: перший – від прес-служби Нацбанку, другий – від О. Завадецького.

Так, в НБУ назвали некоректною раніше наведену О. Завадецьким інформацію, що в рамках виконання Нацбанком судового рішення (від 08.12.2017) про поновлення його на роботі він був призначений на посаду директора департаменту виїзних перевірок НБУ.

У Нацбанку наголосили, що «Олександра Завадецького не призначали директором департаменту виїзних перевірок Національного банку» (цитата).

«На виконання рішення суду його було поновлено саме на тій посаді, з якої його було звільнено, а саме директора департаменту реєстраційних питань і ліцензування Національного банку. На цій посаді Олександр Завадецький наразі і перебуває», - констатували в НБУ.

Після оприлюднення цього коментаря НБУ до Finbalance надійшов лист від Олександра Завадецького, в якому зауважується наступне (цитата):

«Інформація про "поновлення" мене на посаді директора департаменту виїзних перевірок надійшла від інсайдерів на наступний робочий день після рішення суду. Після моєї публікації у Facebook та публікації 13.12.17 у Finbalance, НБУ дійсно поновив мене на посаді, яку називає "Директор департаменту реєстраційних питань та ліцензування".

Однак це не та посада, з якої мене незаконно звільнили. Співпадає тільки назва. Істотні умови праці повністю відрізняються, хоча мене про це не попереджали за 2 місяця, як вимагає закон. Це означає, що рішення суду умисно не виконується і приступити до виконання обов`язків я не можу. Ця ситуація теж буде предметом кримінального розслідування».