НБУ: суд підтвердив законність роботи тимчасової адміністрації в Приватбанку в грудні-2016

Все про економіку та фінанси

НБУ заявив, що Окружний адмінсуд м. Києва відмовив клієнтові Приватбанку Д.Касьяненку у задоволенні позову до Нацбанку, Кабміну, Фонду гарантування, в якому позивач просив суд скасувати рішення про віднесення цього банку до категорії неплатоспроможних та запровадження в ньому тимчасової адміністрації.

“До суду клієнт Приватбанку звернувся ще у грудні 2016 року. Після всебічного дослідження обставин справи Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення у справі 826/20453/16, яким повністю відмовив у задоволенні цього позову.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України постановив рішення про входження до капіталу Приватбанку 18 грудня 2016 року. Держава була змушена взяти на себе відповідальність за подальшу долю Приватбанку та його клієнтів, щоб не допустити поглиблення його проблем.

Національний банк України, усвідомлюючи важливість КБ "Приватбанк", як системного банку для здоров’я фінансового сектору та економіки країни в цілому, звернувся до Уряду з пропозицією передати цей системно важливий банк у власність держави.

Перехід КБ "Приватбанк" у власність держави відбувся відповідно до ст. 41.1 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

Наразі банк працює у звичайному режимі та виконує зобов’язання перед клієнтами та партнерами”, - йдеться в заяві НБУ.