НБУ дозволив "Таскомбанку" приєднати "ВіЕс Банк" за спрощеною процедурою

Все про економіку та фінанси

НБУ повідомив, що 10 липня надав дозвіл на реорганізацію шляхом приєднання “ВіЕс Банку” до "Таскомбанку" за спрощеною процедурою.

"Дозвіл надано згідно з вимогами Закону України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків” та відповідно до розпорядження Національного банку України № 395-ро", - йдеться в повідомленні регулятора.

Нагадаємо, що Закон України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків” дає можливість провести реорганізацію банків шляхом приєднання за спрощеною процедурою, строк якої зменшено в декілька разів - з 18 до 3-4 місяців.

У результаті реорганізації “Таскомбанк” стане правонаступником усіх прав та обов’язків “ВіЕс Банку”, набуде всіх прав за переданими йому активами, а також набуде обов’язків боржника за вимогами кредиторів (вкладників) за переданими зобов’язаннями без необхідності внесення змін до відповідних договорів.

Першими банками, які провели реорганізацію шляхом приєднання за спрощеною процедурою, стали ПАТ "АБ "Експрес-Банк" та АКБ "Індустріалбанк".